شرکت طرح و ایده ایپک
در سال یکهزار و سیصد و نود و سه با هدف ایده پردازی و اجرای مجموعه‌ای از ایده های تجاری به ثبت رسید. رویکرد مجموعه ایپک (Ipak Enterprise) تمرکز بر مجموعه‌ای از اقدامات و خدمات است که بتواند به عنوان «راه حل‌های توسعه تجاری» در کنار صنایع و واحدهای تولیدی به فعالیت بپردازد. مهمترین خصیصیه این راه‌حل ها، عمومیت میان همه حوزه‌ها تجارت‌هاست. به عبارت دیگر، دغدغه ما آن دسته از کالا یا خدمات است که صرفنظر از موضوع «تولید» یا «کسب و کار» برای توسعه آن مورد نیاز است. 

و اکنون با گذشت سه سال، شرکت طرح و ایده ایپک همچنان در گام‌های نخستین راه بلندی است که پیش رو دارد. بخش‌های متعددی از ایده‌ها همچنان در مرحله شناخت و یا پایلوت اولیه قراردارد و البته برخی از حوزه‌ها نیز مانند بسته‌بندی به اجرا در آمده.

 

طراحی بسته بندی

سفارش آنلاین
مشاوره تلفنی
تحویل در سراسر ایران
ساخت و تولید
چاپ جعبه و کارتن

کارتن ایپک

عرصه بسته بندی از جمله حوزه‌های هدف این مجموعه قرارداشت که در همین راستا کارخانه تولید جعبه و کارتن مقوایی تحت نام تجاری «کارتن‌ایپک» تاسیس گردید. ‌کارتن‌ایپک با تلفیق مدیریتی مجرب با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه تولید و همچنین جوانان دانش آموخته و مسلط به ابزارهای روز برآن است که سخنی نو را بر طومار صنایع بسته بندی جمهوری اسلامی ایران اضافه نماید.

بی تردید، ما نه نخستین، نه بزرگترین و نه مجهزترین واحد فعال در این عرصه هستیم. به رغم تجهیز کارتن‌ایپک به ماشین آلات روزآمد و خط کامل تولید کارتن، آنچه بدان مفتخریم قطعات و ماشین آلات نیست. بلکه مشتاقیم تا «نگاه تازه و علمی» خود به صنعت را معرفی نماییم. امید است که در ادامه زحمت پیش کسوت‌ها و بزرگان عرصه بسته بندی که سالیان مدیدی در توسعه صنایع بسته بندی ایران زمین کوشیده‌اند و امروز حاصل چندین دهه زحمت و ممارست ایشان هستیم؛ ما نیز به وسع خود سهمی ادا کرده و یادگاری ارزنده را باقی گذاریم.