کارتن مقوایی ساده

سفارش و تولید کارتن ساده مقوایی

آنچه به نام کارتن ساده معروف است، تنها یکی از دهها مدل جعبه مقوایی است که میتوان برای بسته بندی استفاده نمود. اما سادگی خطوط برش و مستقیم بودن تمام خط های تیغ و تا موجب شده است که با استفاده از ماشین آلات روز آمد بتوان چاپ و تولید آن را به صورت توامان و بدون نیاز به قالب انجام داد.
امروزه در اغلب کشورهای جهان تولید کارتن با دستگاه فلکسو (Flexo) به انجام میرسد و کارتن ایپک نیز از همین تکنولوژی استفاده میکند. ما در مجموعه خود امکان تولید و چاپ حداقل ۴۰۰۰ کارتن در ساعت را داریم درحالی که تولید جعبه های دایکاتی بسیار بیش از این زمان خواهد برد و طبعاً افزایش زمان تولید به منزله افزایش قیمت تمام شده نیز خواهد بود. از دیگر مزایای تولید کارتن ساده، عدم نیاز به طراحی و ساخت قالب است. برای سفارش کارتن کافی است همین چهار نکته را اعلام نمایید:

طول
عرض
ارتفاع
وزن محصول داخلی

و البته در تولید کارتن نیز میزان سفارش یا همان تیراژ در قیمت موثر است و هزینه های ثابت را سرشکن خواهد کرد

 

چاپ کارتن مقوایی

امروزه ما در تولید کارتن نیز مجبور به تحمل ظاهر ساده و بی زینت سفید یا قهوه ای نیستیم. با پیشرفت صنعت چاپ و تامین ماشین آلات اتوماتیک چاپ فلکسو، می توان انواع طرح ها و نقش ها را با دقت قابل قبولی بر روی کارتن چاپ کرد. کارتن ایپک نیز با بهره گیری از تجهیزات مدرن چاپ کارتن (Franklin 2013) محصول قابلی قبولی را پیش کش مشتریان خود میکند.